SZKÓŁKA


ZAWODY SZKÓŁKI

Informujemy, iż w dniu 22 wrze¶nia o godzinie 16, odbęd± się zawody dla dzieci ze szkółki wędkarskiej. Prosimy zadbać o zanęty, przynęty, siatki na ryby i wędki. Serdecznie zapraszamy.


SZKÓŁKA WĘDKARSKA

Zajęcia szkółki odbęd± się 1 wrze¶nia, o godzinie 16. Prosimy aby dzieci na zajęcia przyniosły ze sob± wędki, zanęty i przynęty. Rodziców dzieci, którzy chc± zapisać swoje pociechy do naszej szkółki, prosimy o przyniesienie zdjęć.
ZAWODY SZKÓŁKI


Informujemy, iż w dniu 22 czerwca o godzinie 15, odbęd± się zawody dla dzieci ze szkółki wędkarskiej. Prosimy zadbać o zanęty, przynęty, siatki na ryby i wędki. Serdecznie zapraszamy.


SZKÓŁKA WĘDKARSKA

Pierwsze zajęcia szkółki odbęd± się 12 maja, o godzinie 16. Prosimy aby dzieci na zajęcia przyniosły ze sob± legitymacje członkowskie do podbicia, oraz wędki, zanęty i przynęty. Rodziców dzieci, którzy chc± zapisać swoje pociechy do naszej szkółki, prosimy o przyniesienie zdjęć.

 


ZAWODY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na zawody wędkarskie, które odbęd± się w dniu 1 czerwca o godzinie 16. Dzieci będ± rywalizowały w 2 kategoriach wiekowych. Prosimy zaopatrzyć dzieci w wędki, siatki na ryby, zanęty oraz przynęty. Serdecznie zapraszamy.


SZKÓŁKA WĘDKARSKA

Pierwsze zajęcia szkółki odbęd± się 6 maja, kolejne 27maja o godzinie 16. Prosimy aby dzieci na zajęcia przyniosły ze sob± legitymacje członkowskie do podbicia, oraz wędki, zanęty i przynęty.Zawody wędkarskie szkółki w sezonie 2018

1. Dzień dziecka  1.06  godzina 16:00
2. Szkółka lato 17.06 godzina 16:00
3. Szkółka jesień 2.09 godzina 16:00