Ogłoszenie

Zarząd Stowarzyszenia Turystyczno-wędkarskiego „Biała Przemsza” informuje, że w związku z obostrzeniami wprowadzonymi w związanych z pandemią COVID-19, Zebranie Walne odbędzie się dopiero po poluzowaniu obostrzeń. Informacja o terminie zebrania umieszczona zostanie na stronie stowarzyszenia, w mediach społecznościowych (facebook) oraz na tablicach ogłoszeń.


Do czasu ogłoszenia terminu odbycia się Zebrania Walnego zgodnie z rozporządzeniami wprowadzonymi w związku z pandemią COVID-19, struktury władz stowarzyszenia nie ulegają zmianie i funkcjonują na dotychczasowych zasadach zgodnie ze statutem.
Na podstawie decyzji podjętej przez zarząd Stowarzyszenia Turystyczno-wędkarskiego „Biała Przemsza”, wędkowanie na podstawie zezwolenia i rejestru połowu za 2020 rok dozwolone jest do 14 lutego 2021r.


Informujemy jednocześnie, że 14 lutego (niedziela) o godzinie 11:00 w biurze Dom Wędkarza, będzie można dokonać opłaty za wędkowanie na 2021 r. Wysokość składek pozostaje bez zmian w porównaniu do poprzedniego roku i wynosi: 50 zł – składka za utrzymanie członkostwa, 150 zł – wpisowe (dla nowo wstępujących), 200 zł – składka zarybieniowa, 100 zł – składka na cele statutowe stowarzyszenia.

Informacja dla osób nowo wstępujących do stowarzyszenia, prosimy o zabranie ze sobą zdjęcia do legitymacji członkowskiej oraz dowodu osobistego.


Decyzją zarządu wprowadzone zostały zmiany w regulaminie oraz rejestrze połowów na rok 2021. Ze zmianami będzie można się zapoznać przed dokonaniem opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *